Začínáme od 4 let

Náš tým nejmenších

Historie

Historie mládeže se v Zaječicích píše již od založení Sokola v padesátých letech. Z důvodu nedostatku dětí pak došlo k ukončení činnosti mládeže v letech osmdesátých a obnovení pak nastalo okolo roku 2015 se zaměřením na fotbal dívek. V současné době máme smíšený tým chlapců a dívek.

Tréninky probíhají vždy v úterý a ve čtvrtek od 18 hod. na hřišti v Zaječicích. Starší přípravka je zároveň sdružená s SK Pyšely, kde dívky a chlapci v podzimní sezóně vyhráli Okresní přebor ve skupině starší přípravka.

Valná hromada SZ: v sobotu 23. dubna

Každoroční Valná hromada Sokolu Zaječice, z.s., proběhne v hospodě Oksford v Zaječicích od 16 hodin. Všichni členové spolku a jeho příznivci jsou srdečně zváni!

První body i kanonáda dětí

V nedělním zápase se představily v Zaječicích Václavice. Soupeř nabuzen výhrou 7:0 v posledním zápase si přijel pro body, avšak velmi brzy byl vyveden z