Hrajeme již přes 60 let

Náš tým - sezona 2020/2021

Horní řada zleva: Jarda Vejmelka, Jan Maruška, Jan Herman, Zdenda Hruška, Míša Dutcuk, Petr Jaeger, Costin Daciu, Vojta Hamouz, Jan Mladý

Dolní řada zleva: Jarda Šnajberk, Lukáš Sadecký, Michal Janoušek, Vláďa Douda, Marin Šetina, Ivan Konečný, Michal Kudlík, Luboš Vejmelka, Jarda Bien, Standa Procházka

Brankář: Lukáš Barcal

Aktuální tabulky

fotbal-muzi-old1a

Historie

Oddíl mužského fotbalu je nejstarší a zakládající oddíl Sokola Zaječice. Jeho historie se píše od 50. let minulého století. První domácí zápas odehrály Zaječice s Dobřejovicemi v roce 1958. Hned první rok zaječičtí fotbalisté odehráli 26 zápasů s úspěšností 12-6-6. Taktéž byl ihned založen oddíl žáků, kteří za Zaječice hráli až do 70. let. Mládež jsme obnovili okolo roku 2015 se zaměřením na fotbal dívek. Rok po založení prvního oddílu, v roce 1959, bylo hřiště „srovnáno“ do aktuální podoby. Z roku 1960 máme první doloženou soutěž, kde se naši plejeři umístili na čtvrtém místě za Kunicemi, Kostelcem a Lojovicemi. V posledních dvaceti letech hrál celek mužů povětšinou nejnižší 4. třídu. Všechny účasti o třídu výše neměly v historii delší trvání než tři roky. To se však snažíme v současnosti změnit.

Naše statistiky

Golová přestřelka s jasným koncem

Již před zápasem bylo jisté, že jedna ze dvou dlouholetých sérií skončí. Václavice 6x po sobě prohráli v Zaječicích, Zaječice pro změnu víc jak deset

Fotbal Muži