Odřená výhra v Peceradech

Zaječice se v posledním venkovním zápase představili na hřišti Pecerad, kde se nám poměrně daří. Navíc se po delší době představila celá enkláva z Prahy a tak jsme očekávali podobný výsledek tomu poslednímu v Peceradech – 0:5.

První poločas nasvědčoval tomu, že by podobný výsledek mohl i nastat, bohužel útočníci se předháněli v tom, kdo dokáže neproměnit větší šanci. A když tváří tvář postupně selhali tři hráči, skončil první poločas hubeným vedením 0:1 po ukopnutí krtince i s balonem Vojtou.

Druhý poločas už nebyl tak slavný jako první, hra se vyrovnala a jak známe z počátku sezony, dali jsme soupeři pořádně čuchnout k bodovému zisku. A tak jsme vždy po vstřelení branky nechali soupeře snížit na jednu branku, aby bylo trochu nervů. Tři body se však vezli na konci do Zaječic.