Vítězný začátek jara

První jarní utkání mezi dvěma posledními celky přineslo velmi tvrdé utkání, které naštěstí nikdo z domácích neodnesl zraněním. Výhra se nakonec nerodila vůbec lehce, přestože výsledek skončil dost jednoznačně.

První poločas patřil Zajícům, kteří se brzy dostali do vedení 1:0 díky pokutovému kopu a po dvaceti minutách zvýšili vedení dobře zahraným rohem. Nicméně poté přebrali iniciativu hosté, vstřelili zaslouženou branku a k několika dalším měli příležitost. Tu nevyužili a po velmi povedené střele z dálky nakonec šli do kabin s dvoubrankovou ztrátou.

Druhý poločas už patřil hostům úplně, ačkoliv branky padali jen do jejich sítě. Výsledek je pro hosty velmi krutý, ale to pro Zaječice bývá taktéž často.

Druhou domácí výhru za sebou se povedlo naposledy před čtyřmi lety, dvě výhry v řadě dokonce až před lety šesti. Uvidíme, jak s touto sérii naloží Zaječice v neoblíbené Jablonné.