Vítezné tažení pokračuje

Zatímco si Zaječice zvykly v posledních letech držet serie bez výhry a nikoho to již nevzrušuje, opačné serié jsou velkou neznámou. Třetí výhra znamená serii, která zde byla naposledy v roce 2009 a pamětníků je tu už opravdu pomálu.

Výhra se ale nerodila vůbec snadno, do Jablonné jsme přijeli v plné parádě a chyběl jen Luboš, který léčí již 14 dní šrámy. Na druhou stranu, byla to Jablonná, která celý zápas tahala za kratší konec, neboť od páté minuty prohrávala po penaltě 1:0. Domácí hráči velmi špatně nesli prohrávání a na morálce domácích to bylo vidět. Vyrovnání se dočkali, kdy si Zdenda srazil balon do vlastní branky ale do šatny si odnesli stejnak jednobrankový rozdíl.

V druhé půlce domácí celek opět vymazal vedení neb se prosadili po rohu, ale to již bylo ze jejich strany vše. Na třetí branku “Hagiho” odpověděli jen tlakem na branku, který vedl k několika žlutým kartám Zaječických hráčů (přesněji pěti), k vykopnutí balonu ze Zaječické branky a nakonec brance oživlého Standy na 4:2.