Na hřištích soupeřů pšenka nekvete

Zatímco doma předvádějí Zaječice dobré výkony završené třemi body, na hřištích hostů už tomu tak nebývá. Po prohře s předposledním Neveklovem tento víkend zavítali fotbalisté do nedalekých Soběhrd, a že to bude výlet bez bodů na cestu už bylo jisté v pátek. Po omluvence pěti standardních hráčů základní sestavy se tak po dvou letech ukázal v týmu Plátek s Šejbou a přestože odvedli super práci a určitě nebyly nejhorší na hřišti, bylo vidět že tým v tomto složení hraje po delší době.

Od první minuty se tak vše valilo na branku Zaječic a bylo vlastně jen otázkou času, kolik branek dostanou do poločasu. Po půlhodině a dvou obdržených golech se ale hra vyrovnala, krásnou branku nejmladšího Hrušky v sestavě se snížil stav na 2:1 a najednou bylo v druhé polovině o co hrát.

Tento stav ale vydržel pouze 15 minut, kdy dvěma rychlými brankami soupeř rozhodl a zápase. Poslední náhodná branka, kterou odnesl soupeř rozbitým nosem už byla jen úpravou skóre.

Bohužel zápas ukázal úzký kádr, kdy se celé jaro (potažmo pár několik let) jede v 13 hráčích a v případě vypadnutí některých z nich nastává neřešitelný problém. Doufáme, že příští týden se již všichni douzdraví, případně vyjde správně směna 🙂