Pátou domácí výhru zařídili zimní posily

V jediném zápase hraném tuto neděli se potkali Zaječice s Přestavlky a vyjímečně byl tento zápas plný emocí.

Prvních patnác minut jasně patřilo domácím a kdyby byl výsledek 3:0, nikdo by se nedivil. Jenže jediný gól dal Johny a protože od dvacáté minuty převzali hosté iniciativu, bylo jen otázkou času, kdy se stav zápasu změní. Bohužel přišel v nejvíce nevhodnou chvíli a to minutu před poločasovou přestávkou.

Druhý poločas začal jak první skončil. Zaječice pobíhali po hřišti maximálně zmateně, hostě z rychlých protiútoků hrozili tak dlouho, až z rohového kopu strhli vedení na svou stranu. Dlouho pak nebyla žádná vyložená šance na žádné straně, až deset minut před koncem v rohu velkého vápna schytal kopanec do nohy David, který tým zařídil vyrovnávající penaltu. A aby toho pro přestavlky nebylo málo, přišla ještě standardní situace, která padla přímo na nohu Michala, Jarouška, který rohodl dvě minuty před koncem celý zápas.

Zaječice tak dovršili pátý domácí zápas, kdy brali všechny body.