Domácí krasojízda pokračuje

Další jarní domácí výhru odnesli tentokrát kluci z Křečovic. Ti se od prvních minut bránili, hrálo se prakticky pouze na jejich branku, ale neschopnost ušáků trefit branku byla až k neuvěření. Naštěstí se po 40 minutách bezzubého tlaku trefil k tyči Luboš Vejmelka, který dal poločasové pauze aspoň trochu klidu.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, naštěstí však branky začali padat. Po deseti minutách padla další branka na 2:0, avšak z jasné penalty obratem soupeř snížil na 2:1. Ke konci zápasu však soupeři došly síly a Zaječice se tak dostávali do stále větších a větších šancí. Nakonec se tak hrálo jen na 1,5 obránce a všichni se hnali do útoku. Díky tomu tak v posledních dvaceti minutách padlo šest branek, o které se podělil Johny s Vojtou.

Zaječice tak završili pátou domácí výhru v řadě a posunuli se na devátou příčku.