Fotbalisté rozmetali postupové naděje Ostředku

K domácí rozlučce si vybrali Zaječice ideální zápas s o postup hrajícím Ostředkem. Kromě vykartovaných hráčů se sešla nejsilnější možná sestava, která od prvních minut soupeřovi dokazovala, že bude víc jak vyrovnaným soupeřem. Navíc díky krásné akci, kterou završil Vojta desátou brankou za půl roku si od desáté minuty drželi domácí jednobrankové vedení. Druhý poločas byl ale pro Ostředek noční můrou. Do zakončení se dostávali jen chasníci ze Zaječic, kteří nejistého brankáře trápili v jednom kuse. Nutnost vítězství k udržení naděje na postup a její neustálé vzdalování s dalšími a dalšími brankami tak Ostředek začal těžce zkousávat, hra byla stále přerušená a hromadili se nehezké fauly na naše hráče. Suma sumárum, výsledek 5:1 pro Zaječice asi není přesně odpovídající hře, nicméně tři body skončili u jasně lepšího celku.

Zaječice tak završili půl rok, během kterého dokázali porazit pět z šesti prvních celků tabulky. Uvidíme, zda-li si přeneseme formu i do další sezony.