Zaječice – Poříčí “B” 1:1

O úvodní utkání sezóny se obstaral soupeř z Poříčí, který nám naposledy uštědřil dvouciferný debakl. Na rozdíl od posledního utkání byla sestava téměř kompletní a na hře se to promítlo. Vyrovnané utkání plné emocí bylo dlouho velmi vyrovnané, avšak těsně před přestávkou strhli skóre na svoji stranu hráči Poříčí. Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu. Po neuznaném gólu soupeře byl soupeř potřestán ještě jednou a po druhé žluté kartě musel hráč Pořící opustit hřiště. V následujících minutách mohli hráči hostů zvýšit vedení, ale dočkali se jen nastřelené tyče. K vyrovnání na druhé straně však nevedla ani penalta, která zůstala jako třetí v řadě neproměněnou. Vyrovnávacího gólu se pět minut před koncem dočkali domácí po pěkné spolupráci. Neboť se na konci zápasu už nic zajímavého nestalo, skončilo první kolo remízou 1:1.

Střelci: Pavel Šnajberk