Vydřené body s Netvořicema

Do zaječic dorazili na Zápas Netvořice v nedostatečném počtu, takže jsme si zopakovali v počátku zápasu hru proti deseti hráčům, kterou jsme si v posledních čtyřech zápasech užili pokaždé. Avšak i tak nám byly velmi vyrovnaným soupeřem a na obrazu hry se nic neměnilo ani v momentě, kdy dva hráči z deseti hrajících kulhali a polehávali. Obraz hry byl od počátku stejný. Zaječice dobře kombinují od vápna k vápnu, tam narazí na obranu Netvořit a prásk pryč.

Na stylu hry se nezměnilo nic ani postupem času, kdy odpadávající hráče Netvořit nahradili nové tváře do plného počtu. Výsledek poločasu tak bylo hubené vedení 1:0, nastřelená tyčka a vystřílení brankáři titul: “muž kola”. Druhý poločas byl ve stejném gardu. Bohužel po propadnutí v obraně přišel trest v podobě vyrovnání a pořádné křeče, která nevedla k žádné šanci. Až pět minut před koncem se z úhlu opřel Michal Janoušek do balonu a vymetl pavučinu v brance. Do konce zápasu se už nic nezměnilo a tak si Zaječice připsali tři body, díky kterým se snížil odstup od prvního na pouhé dva body.