Stíhací jízda pokračuje

Čtvrté místo a ztráta dvou bodů se nezměnila ani po dalším víkendu a odehrání kompletního 6. kola. První čtyři celky si drží neporazitelnost od zbytku tabulky a jediné ztráty mají aktuálně pouze mezi sebou.

Zaječická výhra se ale vůbec nerodila lehce. Ke všemu přispěla opět nepřítomnost rozhodčího na zápase a tentokrát i prohra losu, tedy zápas pískal rozhodčí domácích. Přestože zápas poměrně zvládl, konec zápasu za stavu 2:1 byl o úraz a větší strach někteří hráči neměli o výsledek, ale o své zdraví. Nechybělo mnoho a zápas v Jablonné se (a nebylo by tak prvně) zvrhnul na bojový sport.

Samotný zápas se od kiksu brankáře neodvíjel dobře a musela se odmazávat branková ztráta. To se sice stihlo ještě do poločasu po nacvičeném signálu, který nám vyšel po několika letech, ale více se nestihlo. Druhý poločas tak byl postupem času více a více vyhecován, což uklidnila až branka Vojty po trestňáku. Následná costinova jistota už hru prakticky ukončila a pouze se dohrávalo.