Veledůležitá výhra v Ostředku

V předposledním kole půlsezony nám byl přisouzen soupeř, se kterým jsme se před utkáním dělili od druhou příčku. S ohledem na vyrovnanou tabulku a důležitost vzájemných zápasů tedy šlo o nejdůležitější zápas půlsezony.

Do zápasu vstoupil soupeř lépe a od počátku si vytvořil tlak. Naštěstí z ojedinělého útoku byl ve vápně převálcován Sádlo a z penalty nás poslal Vojta do vedení. Následovalo dvacet minut standardních situací před vápnem Zaječic, žádná se neujala a protože nám bylo soupeře líto, darovali jsme mu neuvěřitelnou hrubkou branku. Jediné pozitivum této branky bylo zranění útočníka, který nás do té doby velmi proháněl. A protože máme rádi drama, do šatny jsme si nechali dát branku z penalty.

Druhý poločas byl naprosto opačný. Soupeř už se tolik nedostával k balonu a začali se množit šance ušáků. Poté, co Hagi nedal šanci sám před brankářem se po chvíli prosadil Vojta, který si užil několikrát sólo přes půl hřiště. Vše pak zpečetil Tomáš Hruška dorážkou deset minut před koncem. A protože soupeř už nedokázal ze svého náporu trefit zařízení, odvezli jsme si z Ostředka velmi vydřenou výhru.