S blbýma kecama se do finále neleze

Odvetné semifinálové utkání na hřišti Bystřice nezačalo nevypadalo vůbec optimisticky už před zápasem. Z obrané čtveřice vypadly tři hráči kvůli zranění, karetnímu trestu a pracovním povinnostem. Kvůli tomu byl z důchodu povolán nezmar Standa, který se postavil do středu obrany. Ta odvedla v tomto utkání perfektní taktický výkon, kdy se soupeř po celou dobu utkání až na výjimky do žádné šance.

Šance na minimum, s ohledem na nutnost vyhrát a dát dvě branky, pak snížil nesmyslným vyloučením Petr Jagger, který za kecy proti rozhodčímu opustil po dvou žlutých hřiště.

Hned po vyloučení pak jednu z mála příležitostí soupeř využil soupeř , kdy se krásnou přihrávkou dostal do samostatného úniku Bystrický útočník a po chvíli napínání dokázal únik proměnit. Přestože se hrálo 10 proti 11, víc ze hry si držely stále Zaječice, které díky krásné střele vyrovnali a vykřesali kapičku naděje.

Druhý poločas se hrál už vabank, kdy však vítězství bylo mnohem blíže, než se v průběhu zápasu zdálo. Soupeř sice držel více míč, čemuž napomohl jeho větší počet hráčů, ale do šancí se vůbec nedostával. Hra na brejky tak seděla Zaječicím, které si v průběhu poločasu vytvořili několik golových šancí. Žádná z nich však nevedla k brance a tak se i přes uznání soupeře uzavřela cesta podruhé za sebou v semifinále poháru.