Černá můra jménem Úročnice trvá

Asi nenajdeme méně oblíbeného soupeře, než je béčko z Úročnice. Poslední Zaječická výhra se datuje do roku 2009 a od té doby žádné z 12 utkání nevyznělo pro ušáky pozitivně. Serie se prodloužila o další sezonu, kdy je Úročnice jediný soupeř, který jsme nedokázali porazit.

Celý zápas byl velice divoký, dlouho se nevědělo, kdy se bude hrát. Soupeřovi pak před zápasem došli trenky, které jsme si museli popůjčovat, aby neběhali v trenkách a hráčů Zaječic sice přijel dostatečný počet, ale nejkvalitnější část celku odjela celá do Polska. A bez celé pětice bylo jasné, že může být soupeř nad naše síly.

Soupeř celý první poločas měl více ze hry, Lukáš na kraji obrany ničil nervy spoluhráčů a všechny tři branky dostal soupeř na vyleštěném podnose. A neboť béčko Uročnice jsou zkušení mazáci, tak se před bezmocným brankářem nemýlili.

Druhý poločas se přidal do hry Tomáš Hruška, přestalo být nesnesitelné horko, soupeř lehce odpadl a hra se zcela vyrovnala. Výsledkem tak bylo v druhém poločase pět branek a konečný výsledek 6:2.