Sezona zakončena na druhé příčce

K poslednímu zápasu v Maršovicích, kde se Zaječice ukázali po čtyřech letech se jelo opět bez kluků z Prahy. I tak bylo cílem vyhrát a udržet druhou příčku v tabulce. Výhra se ale nerodila vůbec lehce a v poločase byl stav pouze 1:0. Rozhodčí nám v úvodu odpustil penaltu za ruku, koncem poločasu pro změnu Sádlo proběhl polovinu hřiště a pak zakončil pod víko o holeň obránce.

V druhém poločase docházeli velmi rychle síly. Díky brance Luboše se vedlo o dvě branky, ale po slepené brance byl soupeř značně lepší. Naštěstí nevyužil k vyrovnání žádnou ze svých pološancí a protože platí pravidlo:”Nedáš dostaneš”, dostal soupeř dvě branky. Snížení v poslední minutě na 4:2 už nic nezměnila na tom, že Zaječice uhájili druhou příčku v tabulce a umístili se na nejlepší příčce od klesnutí do 4. třídy.