Soběhrdy “B” – Zaječice 0:4

Prvního vítězství se dočkali hráči Zaječic v Soběhrdech. Do zápasu se soupeřem, na kterého se nám pravidelně daří, vstoupili Zaječice lépe a od začátku směřovali za vítězstvím. Úvodní tlak byl korunován úvodní brankou utkání po závaru po rohovém rohu. Tlak Zaječic trval i po vstřelené brance. Soběhrdy zahrozili jen z nepovedeného centru, který málem skončil v brance. Naštěstí ojedinělou šanci nedokázali využít, zatímco Zaječice vstřelili do poločasu zásluhou Bergera a Emby další branky.

O poločase udělali Soběhrdy tři změny v sestavě, kdy na hřiště přišli posílení o hráče z “A” týmu. V úvodu druhého poločasu sice měli domácí více ze hry, ale k žádné vážnější šanci to nevedlo. Naopak po velkých chybách obrany měli možnost vstřelení branky Emba a Luboš Vejmelka, avšak ani jeden se nedokázal prosadit tváří tvář brankáři. Patnáct minut před koncem pojistil výsledek Berger, pro kterého to byla druhá branka v zápase.

První jarní vítězství se také projevilo v tabulce, kde drží Zaječice 9. příčku. V příštím kole se utkají s osmým celkem tabulky – Bystřicí “B”.