Zaječice – Jablonná 4:2

Za mizerného počasí, které odsoudilo od první minuty kombinační hru k záhubě, začal sobotní zápas mezi sousedy v tabulce. Utkání o šest bodů lépe začali domácí fotbalisté, kteří po počátečním rohu dokázali proměnit závar před brankou po rohovém kopu. Bohužel se jednalo na delší dobu o poslední šanci a větší část prvního poločasu měli navrch fotbalisté z Jablonné. Naštěstí ze šancí nedokázali vytěžit nic víc než 3x nastřelenou tyč, řadu protestů u rozhodčího a několik hádek s pomezním.

Druhý poločas začal vyrovnanou hrou, ale plnou měrou se ukázala absence kvalitního brankáře u hostujícího celku. Po krásném a přesně trefeném lobu z poloviny hřiště Luboše Vejmelky získali Zaječice dvoubrankové vedení. Nedlohou po této akci Luboš prozkoušel opět brankáře hostů. Opět z toho byla branka z poloviny hřiště. Jasně vítězství však mohla ještě zvrátit proměněná penalta, která upravila skore na 3:1.

Hosté se začali 15 minut před koncem zápasu nadechovat k závěrečnému náporu, avšak snaha o srovnání byla rychle utnuta další vstřelenou brankou do jejich sítě. Hosté v závěru dokázali už jen snížit na konečných 4:2 pro Zaječice.

Díky výhře se posunuli Zaječice na 9. místo v tabulce, které budou další víkend hájit na hřišti vedoucího Miličína.