V Zaječicích se bude hrát 3. třída

O čem se v poslední době pouze šuškalo je ode dneška již oficiální. Po devíti letech se Zaječice vrací do 3. třídy. Díky odhlášení Struhařova “B” a Nesperské Lhoty se uvolnila dvě místa. Ty přijali Zaječice jako nejlepší tým 4. třídy a Václavice, které byly sice až čtvrté v pořadí postupujících, ale lépe postavené celky postup odmítly.

Kam se letos podíváme?

Zatímco v posledních letech bylo zvykem navštívit jednoho nového soupeře a deset starých známých, letos tomu bude naopak. Z týmů nám “běžných” se v Zaječicích ukáží Václavice, Lešany a Drachkov. V nedávné době jsme v poháru přivítali i áčko Úročnice a rezervu Poříčí. Výsledky se zbylými soupeři jsou buď už velice vousaté nebo se zde ukáží premiérově.

Na co se můžeme těšit?

S největší pravděpodobností v listopadu uvidíme jedině městské derby v okrese Benešov. Díky postupu se tak můžeme těšit na zápas Zaječice -Pyšely.

Díky postupu ale zápasů na nepříliš vzdálených hřištích bude mnohem více než v minulosti. Zatímco loni byly všechny soupeři od Benešova dál, letos si zahrajeme v Poříčí, Čerčanech či Soběhrdech.

Kdy to všechno začne?

Pokud znovu nepřijde vládní zařízení, které by vše zablokovalo, tak vše propukne 23.8.2020. O týden dříve se již na domácím hřišti představí rezerva Nespek v rámci poháru OFS.