Vyrovnanou bitvu vyhrály Nespeky

Papírově nejsilnější soupeř dorazil do Zaječic v rámci předkola poháru OFS. Nespeky se zde ukázaly po dlouhých devíti letech a spolu se soupeřem dorazil i velmi slušný počet diváků.

Od prvních minut zápasu byly hosté více na balonu a Lukáš musel být v brance v neustálé permanenci, ale většinou se jednalo o střeli z větší dálky, se kterými si dokázal pokaždé poradit. Problém přišel až po 25 minutách, kdy po špatném výkopu a výborné střele hráče Nespek padla první branka. Následně přešel fotbal do klasické Zaječické soubojové bramboračky, kdy se soupeř snaží hrát fotbal, ale v neustálých soubojích si nedokáže nic vypracovat. Ba co víc, posledních deset minut patřilo domácím, první Ivan po fantastické přihrávce srovnal na 1:1, následně se zatřáslo břevno po střele Lukáše “Sádla” a ještě jednou poslední jmenovaný netrefil o pár minut později v krkolomné pozici zívající branku.

V druhé polovině se na výkonu obou mužstev podepsalo počasí. Horko hráče utavilo. Zároveň se vyostřili emoce a šancí ubylo. I tak se 2x dokázaly Nespeky prosadit a již rozhodnutý zápas ještě pět minut před koncem zdramatizoval Mišo. Závěrečný tlak se však nekonal a tak stejně jako loni a předloni se Zaječice loučí s pohárem již v předkole.