Lešany – Zaječice 3:3

Zápas v Lešanech byl poznamenán zraněnými na obou stranách. Zatímco nám chyběl Vláďa Douda a Zdenda Hruška, Lešanům chyběl nejlepší střelec poslední doby.

V lehce pozměněné sestavě se tak nastoupilo k zápasu, ale začátek nebyl o moc lepší než v prvním kole. Utkání měl pod kontrolou soupeř z Lešan, který prvních 30 minut držel balon, zásoboval brankáře pokusem za pokusem a získal vedení 3:0. Tento stav vydržel do 40 minuty. Prakticky z první střely na branku nastřelil Máca obránce domácích, který ideálně tečoval balon a stav se měnil na 3:1. A aby zápas měl ještě zápletku, tak z druhé střely mezi tyče po dalším trestném kopu bylo do poločasu sníženo na rozdíl jediné branky.

Druhý poločas se nesl na úrovni 4. třídy. Plácaná a nakopávaná z obou stran. Žádný tým si nevytvořil výraznou převahu a tak opět přišel na řadu trestný kop z poza vápna, ukopnutí Vojty a vymetená pavučina. Stav 3:3 se už do konce zápasu neměnil.

Jednu z mála zajímavých situací tak bylo vyloučení Lukáše Sadeckého po “žlutém” faulu na polovině hřiště a následném oplácení soupeřem. Po několika narážkách hráčů, že faul i oplácení má být minimálně za červenou, se pakovali oba zúčastnění předčasně do sprchy.

Zaječice tak získali první body do podzimní tabulky a do domácího dvojzápasu nepůjdou z poslední příčky 🙂