Kam o víkendu za fotbalem?

Fotbalovou sobotu otevřou naši nejmladší a to zápasem v Benešově. Zaječice se nečekaně dostaly na “bednu” a tak ze třetího místa vyzvou zatím neporažený Benešov, který zatím potvrzuje roli favorita a skórem 93:16 vévodí tabulce. Zápas se odehraje v Benešově od 9:15

V 11:00 se pak představí naše oranžády v Maršovicích. V loňské sezoně se jednalo o velmi vyrovnané utkání, které nakonec Maršovice převážili na svojí stranu čtyřmi brankami. Pokud ale děvčata naváží na poslední zápas, určitě mohou přidat druhou výhru.

V neděli se pak od 16:30 představí áčko na domácí půdě proti Vrchotovým Janovicím. Zaječice si pro domácí zápas a odčinění poslední potupné porážky nemohly vybrat těžšího soupeře. Hosté drží první příčku v tabulce, poslední zápas vyhráli 11:0 a 10 zápasů v řadě nenašli vítěze.

Janovice nejsou zrovna soupeř, se kterým by se hrálo nějak často. Janovické áčko dlouho hrávalo okresní přebor, kam se Zaječice nikdy nepodívaly a “B” tým je již delší dobu zrušený. A tak poslední vzájemné střetnutí datujeme k roku 2015 a domácí remíze 2:2 s béčkem.