V Zaječicích padl lídr

Do Zaječic zavítaly Vrchotky, které v úvodních zápasech 5x vyhrály a po posledním výsledku Zaječic nic nenasvědčovalo nějakému zaváhání. Do sestavy se vrátil Lukáš Barcar, který dokázal v brance přivádět 90 minut soupeřovic útočníky k zoufalství plus se prvně ukázal v základu Dan Sviták.

Od prvních minut bylo jasné, že Janovice budou držet více balon. To se nám podařilo vymazat zhuštěným středem a soupeř se nedostával nijak často do šancí. O to větší škoda byla, když v 15 minutě spadl ve vápně útočník Janovic a pískla se penalta. O chvíli později se mohla pískat i na druhé straně. Vlastně se mohl pískat rovnou gól, protože balon byl asi za brankovou čárou a asi zachráněn rukou, ale nepískalo se nic. Nevadí. Za dalších pět minut se Zajíci i tak radovali, když krásnou akci zakončil Johny (druhý muž zápasu) trefou do odkryté branky. Pak už stálo štěstí při nás. Tyčka, super zákroky brankáře, střelba buď vedle nebo obránců.

Druhý poločas se hra více vyrovnala. Janovicím docházel čas, tekly nervy a bod byl málo. I díky tomu začala útočná křeč, ze které bylo jen hromada rohů, trestňáků a hlaviček vedle. Sporná penalta byl už jen poslední hřebíček do rakve, který pečetil výhru Zaječic 2:1. Nic na tom nezměnilo ani pětiminutové (ne-li víc) nastavení.