První výhra na cizím hřišti a prohry mládeže

V sobotu se jelo k zatím nejhoršímu celku 3. třídy a to na hřiště Drachkova. Soupeř prochází slušnou krizí, kdy jako jediný tým nezískal ani bod a navíc skóre 5:33 nenapovídal k nějaké smůle na hřišti. Ačkoliv fotbalový skauti varovali, že většinu zápasů prohrávají až ve druhé půli kvůli mizerné fyzičce.

Sestava se nakonec netvořila úplně hladce. Těsně před zápasem vypadli tři hráči, naštěstí se vrátil navrátilec Costin, který celý podzim léčil bolavé koleno. A první poločas sice ukazoval, že soupeř je zaslouženě na dně tabulky, ale z několika velmi nadějných šancí se prosadil pouze Johny a Drachkov pro změnu využil jedinou šanci za celý poločas.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Zaječice drželi balón, tutovky nedávaly a skóre se drželo pořád 1:1. V ten moment se ukázal uzdravený “Hagi”, který levou nohou uklidil z dálky balon za záda brankáře. Ale aby to nebylo příliš lehké, Johny spáchal zbytečný faul na půlce a protože v prvním poločase už jednu žlutou za zakopnutý balon získal, musel ze hřiště. Ráz hry to ale nijak nezměnilo. Drachkovu stále více docházely síly a šance přibývaly. Podruhé se prosadil Hagi, Jagger proměnil penaltu po penaltovém faulu na Lukáše Sadeckého a Ivan pak proměnil svůj asi čtvrtý samostatný nájezd. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale 1:5 v deseti hráčích všichni brali.

Zaječice – Senohraby 2:4

Mladší přípravka se postavila proti Senohrabům. Zápas to byl o to pikantnější, že soupeře vede hráč Zaječic – Vláďa Douda. A bylo na co koukat. Přesně jak zápasy v loňském roce nasvědčovaly, jednalo se o dva vyrovnané soupeře. Štěstěna se však nakonec převážila do Senohrab, které si odvezly všechny tři body.

Zaječice – Senohraby 0:4

Oranžády se taktéž předvedly proti Senohrabům a přestože své vrstevníky dokázaly v předešlých zápasech několikrát porazit, tentokrát tahaly za kratší konec. Po boji padly 0:4, kdy se v dresu hostů jako první prosadil Zaječický Dan Daněk, hající ale dres Senohrab.