Miličín – Zaječice 3:0

Předzvěst porážky se už odehrávala v Zaječické putyce, kde již všem bylo jasné, že na hřiště lídra tabulky pojedeme v malém počtu. Nakonec se nás sešlo pouze devět. Neboť brankářská jednička i dvojka museli z důvodu zranění zůstat doma, musel se do branky postavit Dušan. Cíl udržet co nejdéle vyrovnaný stav vydržel cca půl minuty, kdy se prosadil po chybě brankáře domácí útočník. V následující půlhodině si však domácí celek moc nevěděl s taltolpi Zaječic, která hrála v rozestavení sedm obránců a jeden útočník. José Mourinho by z nás měl radost 🙂

Neboť útočníci Miličína dokazovali svoji nemohoucnost každou chvílí a navíc nás několikrát podržela branková konstrukce, blížil se konec poločasu s velmi přívětivím skorem 1:0. Bohužel poslední pětiminutovka už byla ze slabšího soudku rozhodčího, který nevěřil naší obraně dva jasné ofsajdy, ze kterých následně padly branky. Neboť však bylo o zápasu rozhodnuto, nevyvolal svým rozhodnutím ani žádné emoce.

O poločase však muselo skončit z důvodu zranění duo Hrušků a tak se k druhému poločasu odhodlalo pouze sedm statečných. V rozestavení brankář a šest obránců jsme však vydrželi zhruba pět minut. Při nešťastném nakopnutí balonu si poskočilo Lubošovo koleno a celá sobotní show byla z důvodu nedostatečného počtu hráčů ukončena. Jediné pozitivium bylo stihnutí druhého poločasu semifinále hokejového mistrovství.

Zápas byl kontumován ve prospěch Miličína 3:0 a ohodnocen pokutou 1.000,-Kč ze strany svazu.