Neúspěšný vstup do letního poháru OFS

Soutěž nám ukončili, a tak jsme si na Benešovsku vytvořili svojí. I tak se dá označit letní pohár OFS, kde se představují celky ze všech úrovní okresu, od 4. třídy až po 1. A třídu.

První kolo poháru nám do cesty postavilo soupeře z Václavic. Člověk by řekl, že hřiště s podobným sklonem nám bude vyhovovat, ale poslední výhra ve Václavicích je 12 let stará. Mezi tím bylo jen pět porážek a jedna plichta. A v sobotu se událo něco mezi tím, tj. prohra po plichtě.

Zápas se však vyvíjel celou dobu poměrně dobře, v desáté minutě vedení 2:0, neproměněná penalta soupeře… Ale v hlavách zapůsobil dobrý vstup do zápasu, soupeř přebral otěže a v poločase již byl stav 2:2. Po půli opět dokázal soupeř srovnat krok na 3:3 a korunu všemu nasadil penaltový rozstřel, kdy jsme dokázali proměnit celou jednu penaltu ze čtyř pokusů.

A tak jsme vstoupili jako do každé jiné soutěže prohrou a vše budeme dohánět v dalších zápasech. Nejbližší zápas nás čeká v Postupicích, v sobotu od 17:00, což by měl být soupeř o třídu lepší. Uvidíme…