Zaječice – Přestavlky “B” 2:5

V posledním domácím utkání sezony přijeli do Zaječic fotbalisté z Přestavlk a díky krásnému letnímu počasí dorazilo i dost diváků. Dala se očekávat příjemná atmosféra, neboť soupeř patří k jednomu z “nejpřátelštějších” celků v soutěži a nebylo tomu ani tentokrát jinak.

Zápas byl od počátku poměrně vyrovananý, bohužel se nikdo z domácích fotbalistů nedokázal prosadit. Soupeř naštěstí trpěl podobnými problémy, ale skóre otevřel nepovedenou střelou, která skončila velmi smolně v brance. Nedlouho poté se navíc zranil Martin Virág po nešťastném dohrání balonu u rohového praporku a musel byl vystřídán. Na plac nastoupila hvězda celého zápasu – Berger. Ten prokládal výbroné kousky s obrovskými kiksy, které pravidelně zvyšovaly pravděpodobnost prasklé cévky našeho trenéra. Do poločasu se stav již neměnil

Ve druhém poločase došlo k několika změnám. Berger ze přesunul z levé obrany na pravou zálohu, ze které se do obrany přesunul Sádlo. Žádný extrémní tlak domácích však nepřišel, přesto dokázali se soupeřem srovnat krok. Po skrumáži vystřelil Petr Gregorů a díky teči obránce skončil balon v síti. Netrvalo však dlouho a stav byl opět o jednu branku pro hosty. Poté následovala slabší čtvrthodinka, během které musel Tomáš Plátek 3x tahat balon z branky. Deset minut před koncem ještě korigoval stav Luboš V., který parádně trefil trestný kop.

Jako bonus jsme si pro Vás připravili několik fotek ze zápasu (poděkoval bych Zdendovi), které si můžete prohlédnout pod článkem.