Zaječice – Drachkov 6:1

Po nepovedeném prvním kole se jela zlepšit nálada na hřiště papírově nejslabšího soupeře soutěže. Sestava byla taková prázdninová. Několik zraněných a pár dovolených opět pročistilo soupisku a tak bylo přítomno všeho všudy 12 hráčů a to včetně nové posily Karla Hrubeše, který k nám přestoupil v týdnu z Českého Krumlova.

Zápas nezačal zrovna podle plánu, hra byla prvních 15 minut naprosto vyrovnaná a nic nenasvědčovalo jednoznačnému výsledku. Po odpuštění červené karty na jedné straně a penalty na druhé straně se nejzajímavější moment odehrál přes brankou Drachkova, kde Luboš Vejmelka nastoupivší jako útočník vymetl pavučiny v rohu branky. To bylo rozhodující pro celý průběh zbylého zápasu. Soupeř přestal běhat a otěže zápasu převzaly Zaječice. Šance střídala šanci a výsledek 4:1 byl v poločase nakonec velmi milosrdný.

Druhý poločas pak začal jak první skončil. Hrálo se víceméně na jednu branku. Za rozhodnutého stavu s připočtením velkého času na zakončení se rodily tak neuvěřitelná řešení v útoku, že místo dvouciferného výsledku skončil zápas 6:1. Zápis střelce si rozdělilo tentokrát pět hráčů, jediný dvougolový Costin se tak posunul do čela střelců Zaječic.

Se vší úctou k soupeři však je potřeba zmínit, že Drachkov za minulý nedohraný ročník neuhrál ani bod a dá se očekávat, že bude mít plné ruce práce s bojem o udržení.