Zaječice – Úročnice 2:2

Po letech do Zaječic přijel soupeř z Úročnice a je třeba říci, že to byl zápas velice bojovný s šancemi na obou stranách. První za pilku tahali domácí fotbalisté, nicméně v útoku bezzubě. Člověk by si řekl, že je jen otázkou času, kdy tam spadne branka a ona skutečně padla, sic na druhé straně z první šance soupeře. To ho posadilo na koně a předešlou otázku jsme si mohli pokládat pro změnu u hostů. 2x vykopnutý míč z brankové čáry, několik závarů a oklepání z inkasované branky. Do poločasu pak vyrovnání na 1:1.

Druhý poločas byl opět velmi bojovný. Je potřeba říci, že pro rozhodčího noční můra. Hřiště mokré, souboj za soubojem, skluz za skluzem. Soupeř se často čílil a inkasoval za to několik žlutých karet. I druhá branka Zaječic byla dle soupeře neregulérní, nicméně platila. S postupujícím časem měla Úročnice více ze hry a zaslouženě vstřelila vyrovnávací branku. Přestože se i nadále více tlačila do zakončení, tak se skóre už neměnilo a zaslouženě skončil zápas remízou 2:2.