Janovice – Zaječice 6:0

Janovice aktuálně drží neporazitelnost a již třetí sezonu sebejistě kráčí za postupem. 2x jim překazil postup covid, letos se tak snad již nestane. Za tři sezony prohrály jediný zápas a to v Zaječicích. Bohužel velká marodka nenasvědčovala tomu, že by tentokrát Zaječice měly kousat.

Pokud se podíváme na marodku podrobněji, tak máme aktuálně tři dlouhodobé marody (kyčel, koleno, tříslo), čtyři krátkodobé (rýmičky, kašílek, očkování, covid), dvě služebky do zahraničí a nakonec je z podivem, že při absenci 9 lidí dorazila do Janovic celá jedenáctka.

Dala se čekat hra kočky s myší. Na hřišti ale i myš občas zlobila a první poločas skončil i přes jasnou převahu pouze 1:0. Janovice nedávaly šance a Ušáci bohužel trefovali tyče. V druhé polovině se pak ukázalo, že kvalita je na straně domácích Určitě nepomohla abu nemožností vystřídat jediného hráče a tak přidal soupeř ještě pět branek.

Výsledek tak vypadá hrůzostrašně. Dovolím si ale tvrdit, že Janovice i přes dobré výsledky nejsou o tolik silnějším soupeřem a v případě přítomnosti alespoň poloviny marodů by zápas byl minimálně vyrovnaný. Takhle nám nezbývá nic jiného než počkat si půl roku a soupeři uštědřit porážku opět na domácím hřišti.