Kam o víkendu?

V Zaječicích tento víkend fotbal bohužel neuvidíte. Nicméně to nikomu nebrání vyrazit s fotbalisty na výlet.

Jako první se v sobotu od 10:15 v Pyšelích představí sdružený tým Pyšely/Zaječice v kategorii starší přípravka. Aktuálně první tým tabulky přivítá na svém hřišti soupeře z Benešova.

Nejdál budou muset cestovat naše děvčata v kategorii starší žáci/žákyně a to až někam do Prčic. Snad si na 50km dlouhou zpáteční cestu přibalí alespoň tři body. Zápas absolvují v neděli s plným bříškem od 12:15.

Muži odehrají zápas v sobotu od 14:00 v Čerčanech. Vítěz zápasu pak bude blíže k přezimování v první polovině tabulky. Oba týmy se potkávaly hlavně před rokem 2015, kdy Čerčany zažívaly těžkou krizi ve čtvrté třídě. Po postupu sice hrají pravidelně klidný střed tabulky, ale ambice mají dlouhodobě vyšší.

Poslední vzájemný zápas ukončil předčasně loňskou covidovou sezonu. Ušáci v něm po výborném výkonu jednoznačně zvítězili 4:1. V postupové sezoně Čerčan v roce 2015 skončily oba zápasy 5:0 pro soupeře od Sázavy. Pět hráčů ze Zaječic z aktuální soupisky si zápasy ještě pamají a nastoupilo v tomto roce do vzájemných zápasů (Mladý, Sadecký, Vejmelka, Jaeger, Hruška Z.)

Těšíme se na Vaší podporu.