Pozvánka k dohrávce 12. kola

Neboť první dvě jarní kola byla prohozena až na konec sezony, čekají nás v předposledním zápase sezony dva venkovní zápasy. První z nich se odehraje na hřišti v Peceradech.

Pecerady se po loňské nevydařené sezoně zvedly a již nepatří k otloukánkům ale k týmu z klidného středu tabulky. Nicméně po zázračné úvodní výhře s Nespeky, které od té doby neztratili ani bod nedokázali na jaře porazit jiného soupeře, než poslední tři celky tabulky. Zaječice proto budou mít za úkol nezvýšit tuto statistiku na poslední čtyři celky.

Podíváme-li se do trochu do minulosti, uvidíme výsledky jako na houpačce. Za pět let se celky utkaly celkem 4x. Dvě výhry mají na účtu fotbalisté Zaječic (4:0 v poháru a 7:2) a dvě výhry získali Pecerady (4:3 a 3:0). Poslední zápas na hřištích Pecerad provázeli vyostřené emoce, kdy se zápas dohrával na obou stranách v 10 lidech poté, co musel ze hřiště vyloučený “Hagi”. Zápas navíc nepískal rozhodčí (který nedorazil) ale soupeřovic trenér.

Zápas se odehraje na Hřišti v Peceradech v sobotu 7. června od 17:00. Před zápasem má na hřišti navíc probíhat den dětí.