Memoriál Miloše Hrušky

V sobotu 26. července se odehrál třetí ročník memoriálu Miloše Hrušky. Letošními účastníky byl domácí celek Zaječic, který doplnili soupeři z Pyšel, Senohrab a Mnichovic.

V prvním utkání proti sobě nastoupil velmi obměněný zaječický celek proti Senohrabům. Přestože Zaječice celý zápas tahaly za kratší konec, v posledních minutách se schylovalo k napínavému závěru. Bohužel však domácí celek nenašel sílu na vyrovnání a první utkání prohrál 4:3.

V druhém utkání se od začátku schylovalo k překvapení a tým Pyšel byl po celý zápas slabším celkem. Mnichovice si vypracovali tříbrankový náskok a v momentě, kdy museli Pyšely hrát z důvodu červené karty v deseti, bylo o druhém finalistovi rozhodnuto.

V zápase o třetí místo bylo evidentní, jak špatně na tom jsou domácí s fyzičkou. Od počátku docházelo k přečíslování Zaječických a celý zápas se spíše čekalo, kolik si domácí tým odnese branek. Jediný světlý moment bylo snížení Honzy Bárty na 3:1, nicméně konečný stav se zastavil na nepříznivém výsledku 7:1 pro Pyšely.

Závěrečný zápas se odehrával ve stejném obraze jako druhé semifinále. Mnichovice po celou dobu určovali tempo hry. Přesto se však nedokázali dlouho prosadit. Když však ve 40 minutě otevřeli skóre a Senohraby musely začít útočit, dostávali se mnohem častěji k zakončení. Konečný stav 3:0 byl zasloužený a po dobrých výkonech si odvezly pohár pro vítěze.