Zaječice – Maršovice “B” 2:2

V úvodním utkání sezony přijel do Zaječic soupeř z Maršovic. Jejich “B” tým v loňské sezoně uhrál šesté místo. Byl tedy ideálním soupeřem pro zjištění kvality nové skupiny.

Utkání od začátku provázela jedna šance za druhou na obou stranách. Dalo se tak očekávat, že uvidíme brankové hody. Avšak útočníci na obou stranách zazdili několik vyložených šancí, několikrát hlavičkovali těsně nad a tak se skóre otevřelo až v 30 minutě po sporném (ne)ofsajdu. Zaječice se tak dostali do vedení, které těsně před přestávkou zvýšili na 2:0 po krásné akci Hagiho s Lubošem.

Druhý poločas měl ze hry více soupeř a domácí doufali v udržení dvoubrankového vedení. Bohužel se tak nestalo a závěrečný tlak se nepodařilo udržet. Soupeř dokázal ve druhém poločase vyrovnat a neboť se hráčům Zaječic nepodařilo vstřelit branku z několika šancí těsně před koncem zápasu, skončilo utkání zaslouženou remízou 2:2.

Pátou sezonu v řadě se tak nepodařilo vyhrát v úvodním zápase sezony. Nicméně úvodní utkání ukázalo, že by se Zaječice měli pohybovat v klidném středu tabulky.