Zaječice – Neustupov 2:5

Domácí fotbalisté mají za sebou velice nepovedené utkání, kde bylo téměř vše špatně.

Soupeřem nám byl do té doby poslední Neustupov, který však od začátku zápasu měl více ze hry a po několika minutách zaslouženě vedl po neuhlídaném rohovém kopu. Bohužel ani to domácí fotbalisty nenakoplo a následovalo několik dalších šancí, avšak bez změny skóre. A tak se po delší době uchytil signál “máca” a po rohovém kopu bylo vyrovnáno na 1:1.

Netrvalo však dlouho a skóre se opět k neradosti domácích fanoušků měnilo a první poločas po nejslabším výkonu v sezoně skončil 1:3.

Druhý poločas se odehrával v duchu prvního a nedlouho po jeho začátku se skóre opět měnilo k nelibosti Zaječic. Poslední jiskřičku naděje tak vykřesala branka na 4:2, kterou krásně trefeným růžkem zařídil Luboš. To však bylo od Zaječic vše a branka těsně před koncem už jen potvrdila nepříjemnou porážku 2:5.