Jankov si odvezl ze Zaječic bůra

Ve čtvrtém kole zavíltal do Zaječic Jankov “B”, který měl stejně nepovedený vstup do sezony jako Zaječice.

Do brány Zaječic se po roce vrátil dlouhodobý marod Honza Krejčík a hned od začátku zápasu měl plno práce. Jankov velmi nebezpečně hrozil ze stran a jen umění brankářské jedničky a neschopnost útočníků Jankova zabránila vedení hostů. Pravidlo nedáš dostaneš se úkazalo jako fungující. S narážečkou od břevna překonal Šejba brankáře a poslal domácí do vedení. Do poločasu se podařilo vytěžit z minima maximum. Po nákopu z poloviny hřiště se podařilo proměnit i druhou střelu na branku a Zaječice tak šli do kabiny s nadějným výsledkem 2:0.

O poločasu však musel odstoupit nejen brankář, kterému nevydrželo zdraví, ale i Standa Hruška. Obavy o výsledek se však v druhém poločase nenaplnili a Zaječice si hlídali bez problému vedení, které postupně navyšovali. Třetí gól padl po krásném centru z poloviny, který propadl do branky. Čtvrtý přidal Kovář, který musel vystřídat zraněného Embu, po nacvičeném signálu a první branku v Zaječickém dresu si připsal Tomáš Hrušká, který po další spolupráci s břevnem trefil odrytou branku.

Soupeř se v druhém poločase nezmohl na jedinou střelu mezi tyče, přestože příležitostí měl několik. Odvezl si tak poměrně krutou pořádku 5:0. Poslední výhru o pět branek se datuje k červnu 2013, kdy Zajčice vyhráli 7:3 s Pecerady. Zaječice se díky výhře posunuli do středu tabulky a dělí se o 6 až 8 místo.