Hrrr na Pyšely

Šest zápasů do konce sezony a v nich nám budou soupeři první tři týmy tabulky. Nejbližší zápas je o to peprnější, že v něm zavítáme jen přes kopec k městskému rivalovi. Pyšely nemají tak povedené jaro jako měly podzimní část sezony. Doma sice drží 100% úspěšnost, venku ale zvítězili jen v jednom ze čtyř zápasů. Ten by možná byl taktéž ztrátový, ale o poločase se z fotbalu v Jírovicích stal zápas MMA a po fackované byl předčasně ukončen.

Největší změnou v sestavě Pyšel je změna na postu brankáře, kdy podzimní jistota v podobě Kuby Jakoubka je v jarní části nahrazena nesmrtelným Láďou Hruškou. Ano, tím Láďou, který osm let válel v dresu Zaječic.

Láďa není jediným hráčem, který se v našem dresu představil. Pokud budeme brát poslední tři zápasy, tak se na hřišti ukázal i Míra Chadraba, hrající u nás dvě sezony a Honza “Leošek” Schubert, který zde vydržel taktéž několik let. I v našem dresu máme několik přeběhlíků. Martin “Máca” Snopek je ale jediným hráčem, který zde hrál i za dospělé. Lukáš “Sádlo” Sadecký pak zde válel v mládežnickém dresu.

Přijďte nás podpořit i na venkovní zápas. V sobotu Vám totiž přivezeme z Pyšel putovní pohár pro vítěze derby.

Zápas začne od 17:00.