Dejte jim bůra! Tak teda jo!

Zaječice se na rozdíl od Pyšel pro derby sešly v plné sestavě. Krom Radka, který si přinesl z minulého zápasu pochroumaný kotník. Pyšelská sestava na jaře trpí mnohem více, dlouhodobých marodů mají nespočet. Na seběvědomí to ale nikomu neubralo.

První poločas před početnou návštěvou nenabídl převahu ani na jednu stranu. Pyšely traničně strašily střelami z větší vzdálenosti, žádná se však neujala. Zaječice pro změnu tahali balon až do kuchyně a nikdo se ke střele neměl. Nespočet hlaviček jako obvykle lítalo do sítě za brankou a tak se po parádním centru za celý poločas prosadil jen Ivan Konečný.

V druhém poločase se lámal chleba hned na začátku. Na hráčích z Pyšel byla vidět poměrně slušná flustrace ze hry, která nevede k ohrožení branky. A když se po parádním trestňáku prosadil Karel, bylo o zápase rozhodnuto. Domácí prakticky rezignovali na hru a hostující fanoušci, kterých dorazilo víc než domácích, hnali hráče za další a další brankou. Postupně se tak prosadilo šest různých hráčů, orazítkovala se Pyšelská tyč a neproměnilo několik tutovek. Suma sumárum byla vysoká výhra naprosto zasloužená. Za zmínku stojí i debut dvou nových hráčů, Davida Hradila a Prokopa Havlíčka. Toho jste mohli naposled vidět před lety v dresu mládeže Pyšel. Jeho první start u nás ještě okořenil brankou.

Jedinou kaňkou na zápase je vyloučení po vzájemné strkanici dvou hráčů. Naštěstí byl zápas již poměrně rozhodnutý a dohrávalo se pak již bez větších emocí.

Díky patří i parádním divákům, kterých se sešlo okolo 150 a zápasu udělaly parádní kulisu. A kdyby Vás náhodou zajímalo, jak často prohrávají Pyšely na domácím hřišti o pět branek, tak se to povedlo v tomto tisíciletí teprve podruhé 🙂

Díky, díky, díky 🙂

Branky: Ivan Konečný, Dan Sviták, Martin Šetina, Martin Rott, Karel Hrubeš a Prokop Havlíček.