Šlágr kola bez vítěze

Konec sezóny se blíží a 24. kolo přineslo zápas první s druhým. Papírově byly favorité hosté, nicméně jarní tabulka ukazovala lepší formu Zaječic. Navíc jsme se po delší době sešli v plné parádě, tedy 18 hráčů na střídačce.

Začátek zápasu nehrál úpně pro nás a od sedmé minuty byli ve vedení hostě. K vyrovnání nám poté pomohl rozhodčí, který nechal hraniční ofside a Ivan Konečný se sám proti brankáři nemýlil. Martin Rott chvíli poté přidal druhou branku a třetí nebyla daleko. Bohužel v dobré šanci, kterou si vypracoval sám bez pomoci spoluhráčů, byl falouván. Rozhodčí to však tak neviděl a tak nepadla ani branka, ani se nepískla penalta.

Druhý poločas pak začal snově a postupně se opět prosadila dvojice Martin a Ivan. A protože jsme za celé jaro neprohráli ani jednou druhý poločas, zdálo se být o zápase rozhodnuto. Jenže od 55. minuty bylo skóre 4:2 a závěr zápasu, kdy hrál soupeř vabank se nám naprosto nepovedl. Vyrovnávací gól nám soupeř dotlačil do branky minutu před koncem. Pěkný zápas na výborné úrovni tak skončil dělbou bodů.

Díky prohře Pyšel i Krhanic se nám však podařilo zvýšit náskok na druhé příčce na dva body.