První kolo se blíží

Vstup do poháru OFS Benešov je již úspěšně za námi a o víkendu se můžeme těšit na první kolo 3. třídy. Ta oproti loňsku doznala jen kosmetických změn. Trojnásobného vítěze z Janovic konečně pustili od okresního přeboru (předchozí sezony sice skončili první, ale kvůli covidu nebyly soutěže dohrány) a dlouhodobě nejslabší Drachkov se nedokázal na hřišti zachránit. Tyto celky nahradila dobrovolně Bystřice u Benešova a po velmi dlouhé době se ukáže ve třetí třídě Jablonná nad Vltavou.

Největším favoritem na postup je letos pravděpodobně celek Pyšel, který tuto ambici nijak neskrývá a před sezonou ještě slušně posílil. Dá se očekávat, že čelo tabulky bude dost obdobné a o přední příčky se budou prát s námi, Krhanicema a Poříčím.

Každopádně vše se ukáže až na hřišti a tam v neděli přivítáme celek z Václavic, kde jsem odehráli poslední podzimní kolo. Soupeř nás přejel 5:1. To je však poměrně standardní výsledek, protože za posledních 11 zápasů se nepodařilo uhrát ani jednomu celku body na hřišti soupeře. Budeme tedy doufat, že tuto sérii udržíme a opět Václavice porazíme.

Zápas se odehraje na domácím hřišti od 17:00.