Golová přestřelka s jasným koncem

Již před zápasem bylo jisté, že jedna ze dvou dlouholetých sérií skončí. Václavice 6x po sobě prohráli v Zaječicích, Zaječice pro změnu víc jak deset let neuhrály body v prvním zápase sezony. Která z těchto sérií skončí dlouho nebylo jasné. Do vedení se totiž dostali hostě z penalty, do pěti minut bylo vyrovnáno. Václavicím pak byl darován další gól z trestného kopu, avšak vedení opět nevydrželo sotva deset minut. A protože děláme rádi soupeřům radost a divákům přinášíme zajímavé zápasy, darovali jsme další standardku soupeři, který ji opět využil. Nicméně do poločasu padli ještě dvě branky. Obě na tu správnou stranu.

Druhý poločas byl čistě v Zaječické režii. Během prvních pěti minut padly tři branky. Zápas byl v tom okamžiku rozhodnut a jen se rozhodovalo o konečném skóre. To se nakonec zastavilo na výsledku 10:4, což nás poslalo po prvním kole do čela tabulky. Hattrick si připsal Martin Šetina, po dvou brankář Ivan a znovuzrozený střelec Luboš Vejmelka.

Střelci: 1x Martin Rott, 2x Ivan Konečný, 3x Martin Šetina, 2x Luboš Vejmelka, 1x Michal Janoušek, 1x Karel Hrubeš