V neděli o první místo

Asi nikdo by netipl před sezónou vedoucí trojku. Po dvou kolech se v popředí tabulky usadily tři celky. Spolu s námi nováček soutěže z Jablonné a nedělný soupeř z Úročnice. Ten navázal na velmi úspěšný konec loňské sezony, kdy se pět kol před koncem motal na spodku tabulky, ale čtyři výhry a jedna remíza posunula Úročnici do středu loňské tabulky.

Poslední dva zápasy byly dost rozdílné. Zatímco zápas v Benešově jsme měli celou dobu pevně v rukách (až teda na divoký moment po chybě rozhodčího), domácí zápas byl naprosto vyrovnaný a jednalo se o jeden z nejlepších fotbalů z obou stran loňské sezony. Je tedy jisté, že pokud se celky sejdou v dobré sestavě, čeká nás velmi kvalitní fotbal. Bohužel Zaječickou sestavu aktuálně trápí obrovská marodka, která již narostla na číslo 9. Uvidíme, kdo se do zítra dá dohromady a v jaké sestavě se předvedeme.

Jedná se o jedinné zápasy posledních let. V předchozích sezoně nám vzájemný zápas sebrala pandemie covidu a léta předtím jsme se potkali maximálně s již zrušeným Úročnickým béčkem.

Zápas se odehraje v neděli od 17:00. Předem díky za podporu.