V neděli s Miličínem

Dvě vesnice z opačných konců okresu a obě s podobným fotbalovým osudem. Oba celky se pravidelně pohybují mezi špičkou 4. třídy a chvostem třídy třetí. Pravidelně jsme se tak potkávali v horších i lepších časech. Nicméně aktuální ročník se zcela vymykají Zaječickým statistikám a po šesti kolech jsme se usadili na prvním místě.

Miličín naopak pokračuje v zajetých kolejích posledních let a dá se předpokládat, že do posledních kol bude bojovat o setrvání v soutěži. V loňském roce se jim podařilo udržet díky předposlednímu místu, avšak získali více bodů než 13. celek z druhé skupiny. V letošním ročníku získali zatím čtyři body za výhru nad silným Poříčím a remízu s posledními Lešany. Nicméně klíčové zápasy pro Miličín teprve přijdou, los jim na začátku sezony nepřál. Kromě posledních Lešan nehráli s nikým z druhé poloviny tabulky.

V loňské sezoně jsme na domácím hřišti nepředvedli zrovna ukázkový výkon a body se zachraňovali až ve druhém poločase. Na více jak jeden bod to bohužel nestačilo. Zápas v Miličíně už bylo však jiné představení, Ivan Konečný předvedl hattrick a tři body byly doma.

Zápas se s ohledem na dřívější tmu odehraje již od 16:00.

Předem díky za podporu.