Začíná série těžkých soupeřů

Los tomu tak chtěl, že nás v příštích 3. kolech čekají soupeři na druhém, třetím a čtvrtém místě. Následně se pak utkají i soupeři mezi sebou, takže se dá očekávat, že se přední příčky malinko zamíchají.

Jako první celek nás čeká béčko z Poříčí nad Sázavou. Dobrá zpráva je, že jejich “A” tým hraje ve stejnou dobu, takže případné posily s áčka pravděpodobně nedorazí. Jejich poslední čtyři výhry z pěti utkání však potvrzují jejich dobrou formu. A poslední výhra 9:0 pak už mluví za vše.

V loňské sezoně se nám však na Poříčí dařilo a jednalo se o jeden ze dvou týmů, které jsme dokázali dvakrát v sezoně porazit. Doma ve velmi těžkém zápase 2:1, v Poříčí však v poměrně jednoznačném zápase 4:1. Je však potřeba poznamenat, že soupeř měl tou dobou poměrně obsáhlou marodku. Pokud půjdeme dále do historie, tak vzájemné utkání najdeme až v sezoně 13/14, tedy skoro před deseti lety. Pár statečných si tak může pamatovat i druhý největší debakl v tomto tisiciletí, když se prohrálo 16:0. Nicméně podobné výsledky už odvál čas 🙂

Zápas se odehraje opět o chvilinku dříve, tentokrát od 15:30.