Janovice “B” – Zaječice 7:3

V sedmé kole zavítali Zaječice na hřiště do Vrchotových Janovic. Utkání bylo velmi ovlivněno neučástí brnkářů na obou stranách. Z tohoto důvodu padaly branky, které se moc často nevidí.

V první minutě se do vedení dostali Zaječice, když brankář netrefil malou domu. V druhé minutě bylo však skóre vyrovnáno, když z velkého úhlu domácí útočník trefil branku, což v utkání povětšinou stačilo na vstřelení gólu. Po dalších dvou minutách šli již Janovice do vedení, když nešťasný Mládě v brance nedokázalo chytit další střelu. A aby toho nebylo málo, v osmé minutě se trefil Martin po rohovém kopu a opět bylo vyrovnáno – 2:2.

Do konce první půle už však padali branky jen za záda hostujícího golmana. Přestože hra byla vyrovnaná, absence brankářů byla natolik citelná, že se šlo do šatny o poločasu za stavu 5:2.

Druhý poločas začal nadějně, když po půl minutě hry dokázal skórovat Petr Gregor po rohovém kopu. To však bylo od Zaječic vše. Hra vabank už žádnou další branku nepřinesla a Janovice se mohli ještě 2x radovat ze vstřelené branky. Přestože tomu hra neodpovídala, odvezli si nakonec Zaječice krutý výsledek 7:3.