Zaječice – Heřmaničky 6:2

Na hřiště Zaječic zavítal poslední celek tabulky a všichni čekali, zda-li si domácí dokáží spravit chuť na papírově nejslabším týmu. V sestavě došlo k několika změnám a premiérově se v Zaječickém dresu objevil Jegger –  posila z Čerčan, která přišla v poslední možný den.

První momenty zápasu nijak nenasvědčovali, že by měl být výsledek jednoznačný na jednu či druhou stranu. Několik pološancí na obou stranách k brance nevedli a tak nejvýznamnějším momentem bylo zranění hostujícího brankáře, který nešťastně dopadl po srážce se soupeřem.

Postupem času získali domácí převahu a i díky slabšímu brankáři, který neměl 100% jistotu získali domácí tříbrankový náskok. Ze všech branek stojí za opomenutí Hagiho branka z poloviny hřiště, kdy překrásným lobem zaskočil brankáře. Bohužel však těsně před poločasem zdramatizoval soupeř výsledek a do šaten se šlo za stavu 3:1.

Druhý poločas se i nadále odehrával ve stejném stylu. Uzemní převaha Zaječic byla opět třikrát využita a to i díky hattricku, který zkompletoval Luboš. Jedinou kaňku těsně před koncem zápasu zanechali Heřmaničky v Zaječicích druhým gólem. To však nic nezměnilo na oslavách, které druhé vítězství v sezoně do Zaječic přineslo.