Zaječice – Budenín 1:4

V posledním domácím zápase se představili Zaječice proti fotbalistům Budenína. Jak je tomu v poslední době zvykem, soupeř dorazil již hodinu a čtvrt před zápasem, neb se obával problému na cestě přes celý okres.

Sestava byla z poloviny rozdílná, proti prvnímu domácímu zápasu této sezony. Nicméně je potřeba říci, že některé absence byly zaviněny zdravotními problémy, či pracovním vytížením. A tak jsme mohli v zápase vidět několik nových tváří.

Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný, přestože hostující celek se dostával častěji do zakončení. A i díky brankové konstrukci zůstával stav dlouho 0:0. Postupem času se však na hřišti projevila zkušenost soupeře a lepší postavení v tabulce a domácí fotbalisty dokázali zatlačit na dlouhou dobu na vlastní polovinu. Do poločasu tak získal Budenín zasloužené vedení 2:0.

Druhý poločas se nesl velmi dlouho v kolejích toho prvního. Hostující celek držel častěji míč a pravidelně testoval zaječického brankáře. Na něm se bohužel podepsala dlouhá pauza a po špatném odhadu balony nechal soupeři velmi lacinou branku, která udělala kaňku na jinak dobrém výkonu. Za již rozhodnutého stavu 4:0 se Zaječice ještě dostali k závěrečnému tlaku a po několika šancích vsítili alespoň čestný gól, který uzavřel skóre na 1:4.