Zaječice – Janovice “B” 2:2

V minulém zápase těchto dvou celku excelovali brankáři z obou stran, kdy z 10 golů šla minimálně polovina na jejich vrub. Do branek se však na obou stranách postavili jiní golmani a tak se dalo předpokládat méně vstřelených branek.

Celý zápas se odehrál ve velmi vyrovnaném duchu a nelze říci, že by některých fázích přehrával jeden celek druhý. První branka tak padla cca po půlhodině hry, kdy se po dlouhém autu prosadil hlavou Petr Gregorů. Vedení však nevydrželo dlouho a prakticky ihned po rozehrání dokázali hosté stav vyrovnat. V první půli ještě stojí za zmínku zranění nejlepšího střelce Janovic, přes kterého šla většina útočných akcí. Lze jen spekulovat, nakolik toto zranění hostům uškodilo.

V dresu domácích došlo o poločase k trojitému střídání a hře to lehce pomohlo. Po rychlém brejku však byl Emba postrčen ze zadu na malém vápně a domácí měli možnost zahrávat pokutový kop. Toho se zhostil Míra po “Zaječicku” a provětral horní patra ochrané sítě.

Poměrně bezzubý tlak však dokázal v gól proměnit Luboš, který krásnou střelou z poza vápna dostal Zaječice opět do vedení 2:1. Již to vypadalo, že tento stav vydrží až do konce. Z ojediné šance minutu před koncem však domácí obrana zaváhala, ofsajdová past nezafungovala dle představ a hostující útočník se tváří v tvář brankáři prosadil.