Budenín – Zaječice 5:1

Po sérii vydařených výsledků se vyjeli fotbalisté Zaječic na hřiště třetího celku, který do posledních kol bojuje o postup do třetí třídy. Bohužel však z důvodu zranění chybělo několik hráčů, a tak museli Zaječice začít zápas pouze v deseti hráčích. Poslední Tomáš Plátek totiž netrefil odbočku a udělal si výlet až na Blaník.

Na hře bylo celý zápas vidět, že domácí celek je na tom v tabulce lépe a obranu hostů prověřoval prakticky permanentně. První gól však padl až po půlhodině hry, čím se dostali domácí zaslouženě do vedení. Nedlouho se však radovali z vedení. Rozhodčí stojící v půlkruhu nesprávně posoudil situaci ve vápně domácích a místo faulu našeho hráče ohodnotil penaltou pouze soupeřovo oplácení. Jaeger se nemýlil a bylo vyrovnáno. Rozhodčí se však do poločasu činil i na druhé straně a faul na polovině hřiště obrátil ve výhodu pro domácí celek, který z rychlého protiútoku opět skórovali.

Druhý poločas se už spíše odehrával ve stylu: “Tak kolik to nakonec bude”. Domácí jasně přehrávali soupeře a poslední pátý gól hlavou jen dokonal sobotní zmar Zaječic.