Na úvod sezony pohárová prohra

Tradičně první soutěžní utkání obstaral pohárový zápas na domácím hřišti. Letošním soupeřem byl “A” tým z Úročnice, která hraje o třídu výše. Předem se tak očekávala hra na jednu branku.

Do zápasu nastoupilo několik nových posil, které nahrazovali odešlé fotbalisty po minulé sezoně.

První dvacet minut si hostující celek vytvořil drtivý tlak. Bylo prakticky jen otázkou času, kdy padne první branka. Hostující útočníci však zdárně trefovali Hermiho v brance, který držel naděje poměrně dlouho. Po brance a následné proměněné penaltě však bylo prakticky rozhodnuto. Hosté polevili, hra se jakžtakž vyrovnala a do poločasu se již nic zajímavého nestalo.

Druhý poločas však byl patrný rozdíl mezi trénujícím a netrénujícím celkem. Zatímco nejrychlejší pohyb domácích hráčů byla rychlá chůze, hráči Úročnice drželi balon, kombinovali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Zápas se tak přesunul do roviny: “O kolik to nakonec bude”. Konečný výsledek se zastavil na skóre 0:5.